MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW OPEN

Mistrzostwa Polski Seniorów Open, Masters, Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych przechodzą do historii. 170 zawodników z 69 klubów z całej Polski zrzeszonych w Polskim Związku Karate rywalizowało w sobotę w hali sportowej w Kątach Wrocławskich. 🥋 Duma i Sukces! 🏆Chcemy podzielić się z Wami ogromnym sukcesem Wrocławski Klub Karate Kyokushin – Agnieszka i Sylwester Sypień na Mistrzostwach Polski Seniorów Open i Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych Karate Kyokushin. Nasza drużyna seniorów nie tylko zdobyła I miejsce drużynowo 🏆, ale także zapełniła podium indywidualnie! 💪Niepowtarzalne emocje i zaangażowanie towarzyszyły każdej walce, a efektem były wspaniałe miejsca na podium dla naszych utalentowanych, zawodników, seniorów.🥇 Mistrzostwo dla Patryka Sypień🥈 Wicemistrzostwo dla Wiktora Kolaji🥉 Brązowe medale dla Tomasza Kozubka 🥉 Adama Szablewskiego. Dodatkowo, osiągnęliśmy II miejsce drużynowo 🏆na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, co dodaje jeszcze większego blasku naszym sukcesom juniorskim. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Zlote 🥇 medale:🏆 Oliwia Burzyńska 🏆 Szymon Szumski 🏆 Nikita Yurenko Brązowe 🥉 medale 🏆 Anna Grochalska🏆 Gabriela BieniadaTo nie tylko indywidualne osiągnięcia, ale także demonstracja siły i zgrania drużyny. Dziękujemy naszym zawodnikom za nieustanny trud i poświęcenie, a także wszystkim zaangażowanym w organizację, wolontariuszom, sponsorom, sędziom z Jarosławski Klub Karate Kyokushin, kibicom, którzy sprawili, że te mistrzostwa były ,niezapomniane. 💫 Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, ale również z tego, jak potrafimy zjednoczyć się jako zespół i wspólnie dążyć do celu. To dopiero początek sezonu, a te sukcesy stanowią dla nas inspirację do jeszcze większych wyzwań i osiągnięć. 🚀Szczególne podziękowania kierujemy do Julian Żygadło – Burmistrz Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie za otwarcie Mistrzostw i wsparcie Gmina Kąty Wrocławskie. Sponsorom Rotomat Sp z o o Oznakowanie drogowe, znaki drogowe, oznakowanie poziome, Zbigniew Kubiak,Piotr Erg, Darodruk.pl – Ksera, drukarki, serwis, najem Wrocław, CAMdivision, Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Draco, Bank Spółdzielczy w Kątach Wrocławskich🤝🫶👊