OSIĄGNIĘCIA


  • I Miejsce Ichiban Cup Kąty Wrocławskie 2021
  • I Miejsce Mistrzostwa Makroregionu Dolnego i Górnego Sląska Dąbrowa Górnicza 2021
  • III Miejsce Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Dąbrowa Górnicza 2021
  • IV Miejsce Gwarek Cap Libiąż
  • I Miejsce V Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Białystok 2021III Miejsce Wagowe Mistrzostwa Polski Nowy Tomyśl 2021
  • III miejsce Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego Nysa 2020
  • I miejsce drużynowo Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Katowice 2020
  • III miejsce Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Katowice 2020
  • I miejsce Drużynowo Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów
  • Mińsk 2019 III miejsce Danylo Rudakov
  • Mistrzostwa Europy Open
  • Mistrzostwa Europy Open Mińsk 2019
  • I Mistrzostwa Europy Open Mińsk 2019
  • I Mińsk 2019 III miejsce Danylo Rudakov
  • Mistrzostwa Europy Open Mińsk 2019
  • I Mistrzostwa Europy Open Mińsk 2019
  • I Mińsk 2019 III miejsce Danylo Rudakov
  • Mistrzostwa Europy Open Mińsk 2019
  • I Mińsk 2019 III miejsce Danylo Rudakov
  • Mistrzostwa Europy Open Mińsk 2019
  • I Puchar Europy Mińsk 2019 III miejsce Danylo Rudakov
  • Mistrzostwa Europy Open Mińsk 2019 I miejsce Patryk Sypień
  • Mistrzostwa Świata Open Patryk Sypień finałowa 32, Sylwester Sypień I miejsce, Wojciech Żmija II miejsce
  • Wagowe Mistrzostwa Europy 1 x brąz i 2 x czwarte miejsca
  • Organizacja 33 Wagowe Mistrzostwa Europy Białoruś Open Patryk Sypień I miejsce Grzegorz Kędzierski IV miejsce
  • I miejsce Mistrzostwa Dolnego Śląska
  • MMM Wołów 2019 II miejsce
  • Mistrzostwa Polski Open Tarnowskie Góry 2018 I miejsce
  • Mistrzostwa Dolnego Śląska i MMM Lubin 2018 I miejsce
  • Puchar Polski Wrocław 2017
  • Organizacja Pucharu Polski Wrocław 2017
  • Mistrzostwa Europy Open Bukareszt 2017 2 x złoto, 1x srebro, 2x brąz, 1 x czwarte
  • III miejsce Puchar Miasta Ciechanów 2017
  • Udział w Wagowe Mistrzostwa Świata Tokio 2017 Patryk Sypień, Damian Galiński
  • III miejsce Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Pniewy 2017
  • I miejsce Mistrzostwa Dolnego Śląska Ząbkowice 2017
  • III miejsce Puchar Polski Seniorów Ciechanów 2016
  • I miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów Open Olsztyn 2016
  • I miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Olsztyn 2016
  • III miejsce Polish Open Iko Galizja Cup Leżajsk 2016
  • I miejsce Mistrzostwa Polski Seniorów Wagowe Chełm 2016
  • I miejsce Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego Wrocław 2016
  • I miejsce Mistrzostwa Polski Open Wieliczka 2015
  • I miejsce Wagowe Mistrzostwa Polski Koszalin 2015
  • II miejsce Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego 2015
  • IV miejsce IKO Galiza Cup 2015
  • I miejsce Mistrzostwa Polski Open, Włocławek 2014
  • III miejsce Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Dzierżoniów 2014
  • I miejsce XXXIII Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego, Dzierżoniów 2014
  • II miejsce Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin, Lublin 2014
  • I miejsce Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego Wołów 2013
  • I miejsce XXX Puchar Polski Seniorów i X Puchar Polski Juniorów i Młodzików Karate Kyokushin, 2013
  • I miejsce XIV Mistrzostwa Polski Seniorów Open, Płock 2013
  • II miejsce Mikołajkowy turniej karate kyokushin, Sobótka 2013
  • I miejsce Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego, Wołów 2013
  • II miejsce XIII Mistrzostwa Polski Open i Kata Karate Kyokushin, Dzierżoniów 2012
  • II miejsce Puchar Polski seniorów, Koszalin 2012
  • III miejsce Mistrzostwa Polski, Sosnowiec 2012
  • I miejsce XXXI Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego Karate Kyokushin, Wrocław 2012
  • I miejsce Mikołajkowe zawody w Karate, Żerniki Wrocławskie 2012
  • III miejsce XVI Mistrzostwa Polski Młodzieżowców, Lublin 2011
  • I miejsce Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego, Sieradz 2011
  • III miejsce Mistrzostwa Polski seniorów Open, Legnica 2011
  • II miejsce Ogólnopolski Turniej, Sieradz 2010
  • III miejsce XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Karate Kyokushin, Kraków 2010
  • III miejsce Ogólnopolski Turniej, Dzierżoniów 2010

Formularz kontaktowy

Coś poszło nie tak....
Tu nas znajdziesz