Treningi

Obozy

W czasie wakacji i ferii nie tylko trenujemy sztuki walki. Programy obozów, które organizujemy zawierają zajęcia artystyczne, przygodowe i survivalowe. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Doskonalimy umiejętności w sportach zimowych w jeździe na nartach, sankach, rozwijamy umiejętności pływania oraz rywalizujemy w grach i zabawach zespołowych. Obozy są pełne wrażeń, pozytywnych wartości i niezapomnianych przeżyć dla uczestników.

Rodzinna Atmosfera

Klub w swojej wieloletniej karierze, rozwinął pasję oraz zainteresowania sztuką walki wspólnie trenujących dzieci i rodziców. Rodzinna atmosfera to nie tylko treningi. To również razem spędzone chwile poza Dojo na obozach, piknikach, spotkaniach świątecznych, corocznych imprezach okolicznościowych. Dzięki wspaniałej atmosferze nasi zawodnicy mogą zawsze liczyć na wsparcie swoich klubowych kolegów oraz razem z nami trenujących rodziców.

Siłownia

Do dyspozycji członków naszego klubu jest również bardzo dobrze wyposażona siłownia, która jest doskonałym uzupełnieniem treningów karate. Pod okiem wykwalifikowanej kadry możesz rozwijać swoją formę oraz dążyć do realizacji założonych celów.

Treningi dla Dzieci

Treningi karate skierowane dla dzieci to doskonała dawka ruchu dostosowana odpowiednio do wieku uczestników. Rozwija siłę, zręczność, wytrzymałość jak również uczy skupienia, koncentracji oraz samodyscypliny. Dzięki wspólnym zajęciom, dzieci od najmłodszych lat uczą się integracji w grupie.

Treningi dla Młodzieży

Treningi w grupach młodzieżowych to odpowiednio dobrane ćwiczenia angażujące wszystkie grupy mięśniowe, które rozwijają cechy motoryczne. Uczestnictwo w zajęciach daje umiejętność reakcji na sytuacje zagrożenia, rozładowuje stres, daje możliwość ukształtowania odpowiedniej sylwetki ciała. Młodzież trenująca karate kształtuje charakter, opanowanie, systematyczność i koordynację ruchową.

Treningi dla Dorosłych

Trenować można zacząć w każdym wieku, dlatego grupy dorosłych są podzielone wg stopnia zaawansowania od początkujących, zaawansowanych, kończąc na kadrze zawodniczej. Treningi u nas w klubie to nie tylko treningi karate, ale również zajęcia motoryczne oraz crossfitowe, mające na celu poprawę formy sportowej oraz zdrowia.

Formularz kontaktowy

Coś poszło nie tak....
Tu nas znajdziesz