IKO POLISH OPEN OSTRÓDA

KOLEJNY SUKCES dla Wrocławia !!!Za nami II edycja turnieju IKO Polish Open Ostróda 2022 w, którym udział wzięło 560 zawodników z 46 klubów, 6 państw. Ichiban Sypień Dojo reprezentowało 51 zawodnikó🥋 W klasyfikacji generalnej okazaliśmy się najlepszą drużyną 🏆 zdobywając aż 116 punktów.Nasi podopieczni wywalczyli 46 medali 🥇🥈🥉:☆10 złotych 🥇☆15 srebrnych 🥈☆ 21 brązowych 🥉I Miejsca zdobyli:👏• Cezary Sypień • Jakub Augustyn • Danylo Rudakov • Aleksander Olszewski • Nikoletta Koszewska • Adrianna Lubera • Stanisław Kurzaj • Mykhailo Pelikh• Nikita Yurenko• Dmytro KazemirovII Miejsca zdobyli:👏• Oliwia Burzyńska kata i kumite • Maciej Gajlewicz kata• Oleksandr Bezzubchenko • Natalia Leśniowska • Marta Kubas • Borys Kołodziejczyk • Aleksandra Partyka • Maria Rudakova • Jan Nowak • Anna Grochalska • Malwina Helik • Ksawery Kaleta • Rozalia Decowska • Denys KazemirovIII Miejsca zdobyli: 👏• Maciej Gajlewicz kumite • Krzysztof Grochalski • Natalia Leśniowska kata • Filip Celegrat • Adam Gliński • Gabriela Bieniada • Maria Domosławska• Marcel Kaczmarek • Andrzej Mazur • Natalia Łodziana • Maksymilian Głąb • Monika Izworska • Adam Szablewski • Cezary Księżarek • Piotr Walkowiak • Serhii Lypchansky • Adrianna Piestrzyńska• Hubert Podyma-Pietrzak kata i kumite • Szymon Szumski • Tomasz Bomirski Dla wielu zawodników był to ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się 35 Wagowymi Mistrzostwami Europy w Bułgarii. Dla innych zdobycie nowego, cennego doświadczenia. Wielkie gratulacje dla wszystkich startujących 👊Dziękujemy za pomoc Piotrkowi Burzyńskiemu i Ani Bieniadzie firmie CAMdivision oraz sędziemu z Jarosławski Klub Karate Kyokushin. Osu 👊