II Ichiban Cup Kąty Wrocławskie

Zorganizowany przez nasz klub

W Kątach Wrocławskich zgromadził 180 zawodników z 18 klubów z całej Polski.

Sypień Dojo reprezentowała 50 osobowa ekipa dzieci, młodzieży, dorosłych początkujących oraz zaawansowanych zawodników. Dla wielu z nich był to pierwszy start w zawodach . Wszyscy spisali się na medal, aż 37 krążków w różnych kolorach przypadło dla Wrocławia.

Dzięki ich dobrym wynikom zdobyliśmy pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Walki były pełne emocji nie zabrakło radości i łez. Dziękujemy sponsorom firmom CAMdivision oraz Rotomat Sp z o o , wszystkim sędziom, zawodnikom, Jarosławski Klub Karate Kyokushin oraz wszystkim wolontariuszom, bez was te zawody nie mogły by się odbyć. Ichiban Cup był sprawdzianem przed zbliżającymi zawodami. Sypień Dojo tak trzymać i do przodu. Osu !!!

13 komentarzy do “II Ichiban Cup Kąty Wrocławskie

  • 19 lutego 2022 o 01:43
    Permalink

    Witam, Twój blog jest fantastyczny. Jestem święcie przekonany, że przy tak merytorycznych wpisach jakie prezentujesz już wkrótce podbijesz szczyty wyszukiwarek w swojej niszy. Gratuluję 😉

  • 23 lutego 2022 o 13:40
    Permalink

    Uważaj, żebyś przez nieuwagę nie stworzył czegoś wiekopomnego i na stałe wpisał się w historię indeksów google 🙂

  • 1 marca 2022 o 22:00
    Permalink

    By aktorka odniosła sukces, powinna mieć twarz Wenus, umysł Minewry, wdzięk Terpsychory, pamięć wziętego prawnika oraz skórę z gaźnika. E. Barrymore UMS*

  • 4 marca 2022 o 12:54
    Permalink

    Prawdziwy z Ciebie talent i mistrz pióra z ogromną łatwością przekładasz myśli na słowa… trzymaj tak dalej, dbaj i pięlęgnuj swego bloga… skąd czerpiesz tak ciekawe inspiracje ?

  • 14 marca 2022 o 08:00
    Permalink

    Prawdziwy Sukces polega na tym, że dostajesz to, czego chciałeś :-). Szczęście na tym, że chcesz tego, co dostałeś.

  • 25 marca 2022 o 07:45
    Permalink

    Urodzileś sie po to, by wieść nadzwyczajne życie, robić nadzwyczajne rzeczy i pomóc nadzwyczajnej liczbie ludzi. – Mike Litman

  • 17 kwietnia 2022 o 09:41
    Permalink

    Mistakes are a part of being human. Appreciate your mistakes for what they are: precious life lessons that can only be learned the hard way. Unless its a fatal mistake, which, at least, others can learn from.

  • 27 kwietnia 2022 o 17:09
    Permalink

    I’m not that much of a online reader to be honest but your sites really nice, keep it up!
    I’ll go ahead and bookmark your website to come back later.
    All the best

  • 2 maja 2022 o 23:03
    Permalink

    Interesuje mnie prowadzenie własnego bloga muzycznego i przez cały dzień przeglądam wiele muzycznych blogów, aby znaleźć nową muzykę przed innymi ludźmi, których znam. Ale jak dokładnie te blogi najpierw znajdują tę muzykę? Czy naprawdę mogę zacząć od opublikowania muzyki, którą znajdę na innych blogach?.

  • 12 maja 2022 o 13:56
    Permalink

    Other car hire companies and locations aren’t able to offer an out-of-hours service.