V Gwarek Cup Libiąż

Rewelacyjny występ naszych podopiecznych

15 medali na turnieju w Libiążu- V Gwarek Cup. Podczas licznie obsadzonego turnieju nasi zawodnicy zdobyli 7 złotych,6 srebrnych i 2 brązowe medale.

  • Najlepiej zaprezentowali się w kumite:
    • Czarek Sypień
    • Aleksander Olszewski
    • Sascha Bezzubchenko
    • Ksawery Malicki
    • Oliwia Burzyńska
    • Marcel Kaczmarek
  • Srebrne medale wywalczyli:
    • Maksymilian Głąb
    • Danylo Rudakov
    • Maciej Gajlewicz
    • Patryk Zając
    • Wiktoria Zając
  • Brązowe medale zdobyli:
    • Witold Wiącek
    • Gabriela Bieniada.

Zasługą wszystkich medalistów zajęliśmy 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Z zawodów na zwody zdobywamy coraz więcej złotych medali.

Ogromne gratulacje dla całej drużyny. Osu !!!

12 komentarzy do “V Gwarek Cup Libiąż

  • 9 lutego 2022 o 18:29
    Permalink

    Spółka to pomysłowy wynalazek, zwykle składa się jak kubistyczny obrazek, dla zapewnienia sobie indywidualnych zysków i uniknięcia odpowiedzialności, przez co urząd skarbowy ogarnia furia złości… 🙂 JAK NIE PŁACIĆ Podatków ? look this >> Raje Podatkowe Warto!

  • 11 lutego 2022 o 12:09
    Permalink

    Naprawdę podoba mi się twój szablon wp zwłaszcza ostylowanie kaskadowych arkuszy styli , skąd go pobrałeś? Z góry dziękuję!

  • 17 lutego 2022 o 23:18
    Permalink

    Paul Getty Zwykle Twierdzil, że bezinteresowna przyjazń może istnieć tylko pomiedzy osobami o jednakowych dochodach. I ja sie po niekąd z tym zgadzam 🙂 A ty ?

  • 26 lutego 2022 o 05:34
    Permalink

    Fajnie, że są wyszukiwarki internetowe i takie portale w sieci jak Twój. Jest merytoryczny i lekko zabawny. Widać, że wkładasz wiele serca w każdy post. Dzięki!

  • 1 marca 2022 o 02:51
    Permalink

    Wspaniały blog wiele przydatnych informacji zawartych w poszczególnych postach, Dzięki Ci za to serdeczne, zapraszam także do siebie…

  • 4 marca 2022 o 04:19
    Permalink

    Słowa mają ogromną moc bardzo w to wierzę. Mogą inspirować, dawać motywację lub pocieszenie, a gdy go potrzeba. Czasem w jednym zdaniu zaklęta jest mądrość, której szukamy w naszym życiu przez długi czas. Zapraszam do siebie http://www.xmc.pl 🙂

  • 13 marca 2022 o 22:32
    Permalink

    Wspaniałe pomysły kosztuja grosze. Bezcenni są ludzie, którzy je urzeczywistniają. Twój blog jest tego wspaniałym przykładem…

  • 24 marca 2022 o 22:23
    Permalink

    Cechą talentu jest niemożność pisania na zamówienie… Poza tym to Zgadzam sie z Toba w 100 i popieram w/w poglady w soposb proSubiektywny 🙂 E. Zegadlowicz.

  • 17 kwietnia 2022 o 01:52
    Permalink

    However, like all businesses online there are many pitfalls associated with affiliate marketing the most common marketing mistakes can cost the person dearly even getting them to give up thinking it does not work! Those who make these mistakes will pay out & lose most of it that they were making a profit with on a daily basis. Therefore it goes without saying it is best to avoid them to be disappointed in the end.

  • 2 maja 2022 o 13:59
    Permalink

    Wiecie kim jest prawdziwy intelektualista? To ktoś, kto znalazł coś bardziej interesującego niż kobiety. 🙂

  • 9 czerwca 2022 o 08:37
    Permalink

    Trzeba mieć wytrwałość i wiarę we własne siły Twój portal jest tego przykładem. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegos zdolny i osiągnać to za wszelka cenę!.

  • 15 czerwca 2022 o 19:56
    Permalink

    Cechą talentu jest niemożność pisania na zamówienie… Poza tym to Zgadzam sie z Toba w 100 i popieram w/w poglady w soposb proSubiektywny 🙂 E. Zegadlowicz.